http://www.ciechsol.com/produkty-solne/produkt/Sol_Peklujaca_0_5_0_6

Są takie kraje, które warto odwiedzić, gdy się dba o linię. Podają tam smaczne, lekkie potrawy, które jeszcze pomagają nam utrzymać dietę i zrzucić nadmiarowe kilogramy. Jednakże są takie miejsca, w które nie jeździ się, gdy zależy nam na tym aby schudnąć.

Z pewnością należą do nich Czechy i Niemcy. Narodowa kuchnia naszych zachodnich i południowo-zachodnich sąsiadów to raczej kuchnia tłusta i ciężka, ale niestety też kuchnia niezwykle smaczna i pożywna. W Niemczech i Czechach zjemy mnóstwo klusek i innych tego typu potraw, które zawierają naprawdę bardzo dużo mąki, która ani nie jest zdrowa, ani dietetyczna.

Możemy wybierać czy wolimy knedle, kluski i strudle na słodko lub na słono, czy chcemy zjeść takie, które polane są gęstym, owocowym sosem lub syropem czy raczej okraszone skwarkami lub sosem mięsnym. Do tego, obowiązkowo, serwowane jest tam piwo, które także ma bardzo dużo kalorii. Kiedy więc się odchudzamy powinniśmy te kraje omijać, ale kiedy lubimy od czasu do czasu dużo i dobrze zjeść pojedźmy tam na wakacje.