www.aktualne-mapy.com.pl Muszki męskie

Przez całe życie doświadczamy wielu różnych okazji, w których powinniśmy wyglądać niezwykle elegancko – różnego rodzaju ślubowania, absolutoria czy inne ważne uroczystości tego wymagają. Bardzo ważne jest więc, aby posiadać odpowiedni strój jak na przykład garnitur. Jednym z najważniejszych dodatków do garnituru jest krawat, choć w ostatnich latach równie dużą popularnością cieszą się także muszki, które niekiedy pasują nawet lepiej niż klasyczne krawaty. Krawat czy muszka – przed tym dylematem staje wielu mężczyzn, dlatego też warto wiedzieć, który z tych dwóch dodatków będzie najlepiej się komponować z wybranym przez nas strojem. I tak, krawat świetnie sprawdzi się do garnituru i jest jednym z podstawowych wyborów, jeśli chodzi o ślub czy wesele.

Bardzo ważne jest, aby krawat był dobrze dobrany, to znaczy pasował do garnituru pod względem rozmiaru, koloru czy wzoru. Popularne są też oczywiście gładkie krawaty. Co więcej, krawaty jako dodatek do garnituru wskazane są na różnego rodzaju uroczystościach rodzinnych, ale też na wszelkich balach czy imprezach, gdzie podkreśli elegancję naszej stylizacji. Dla wielu to wciąż krawat jest tym „najbezpieczniejszym” wyborem, jeśli chodzi o elegancki ubiór.

Kiedy można postawić na muszkę?

Muszka od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, w szczególności wśród osób młodych.

www.bricks-bits.com.pl

Taki dodatek znakomicie podkreśla posiadanie swojego własnego stylu – muszki świetnie wyróżniają nas z tłumu, dlatego też niektórzy decydują się nosić je na co dzień. Jeśli natomiast chodzi o nieco bardziej oficjalne uroczystości to muszkę założymy także wtedy, kiedy przywdziejemy na siebie na przykład smoking. Bardzo często na muszki decydują się mężczyźni występujący w roli pana młodego. Trzeba jednak pamiętać o tym, że zarówno muszka, jak i krawat, pozwolą nam stworzyć bardzo eleganckie, gustowne stylizacje i warto jest posiadać przynajmniej kilka muszek oraz krawatów w swojej garderobie. Różnią się między sobą wyglądem, natomiast z pewnością znajdziemy się w takich sytuacjach, gdzie trzeba będzie skorzystać z jednej lub drugiej opcji.