corradomed.pl skleroterapia poznań

Bańki chińskie są stosowane przede wszystkim jako jedna z głównych alternatywnych metod leczenia chorób. Możesz jednak także wykorzystywać je dla ujędrniania swojego ciała, które po okresie ciąży straciło dawny wygląd oraz elastyczność. Jak w domowym zaciszu przeprowadzić zabieg ujędrniający przy użyciu baniek chińskich? Potrzebna ci będzie to tego oliwka do ciała lub olejek. Najlepiej aby kosmetyki te już same w sobie miały właściwości ujędrniające oraz nawilżające. Świetnie sprawdzi się np.

olejek arganowy, awocado lub zwyczajna oliwka dla dzieci. Oczywiście konieczne będą też bańki – wybierz te małe lub średniej wielkości, w zależności od tego, jaką partię ciała chcesz ujędrnić. Nałóż na wybrane miejsca oliwkę i rozprowadź ją, jednak nie wcieraj do wyschnięcia. Do natłuszczonej skóry przyssij bańkę i delikatnie masuj tak ciało wykonując bańką okrężne ruchy. Na początku możesz odczuwać lekki dyskomfort a nawet ból – jest to zupełnie normalne.

Przy każdym zabiegu masuj skórę co najmniej kilka lub kilkanaście minut – poprawę wyglądu skóry zauważysz już po kilku tygodniach.